Wysyłka i dostawa

Kiedy wysyłamy paczkę?

W momencie gdy otrzymamy Twoją płatność bierzemy się do roboty. Pakujemy Twoje zamówienie i nadajemy je do wysyłki. Mamy na to 2 pełne dni robocze, natomiast będziemy robić co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie wysłać znaczniej szybciej. Jeżeli chodzi o meble bambusowe to sprawa wygląda inaczej. Na wysłanie Twojego zamówienia przeznaczamy 3 tygodnie, natomiast będziemy starać się, aby zamówienie wysłać do Ciebie znacznie szybciej :)

Kto dostarczy Twoją paczkę?

Korzystamy z usług InPost. Do wyboru masz Paczkomat InPost i Kurier InPost.

Niektóre z naszych produktów nie zmieszczą się do automatu Paczkomat z powodu swoich wymiarów. W takim przypadku Twoje zamówienie zostanie dostarczone dzięki usłudze Kurier InPost.

Jeżeli chodzi o dostarczenie mebli bambusowych to korzystamy z usług różnych firm kurierskich w zależności od rodzaju produktu i aktualnej oferty u przewoźnika.

Koszt dostawy

Paczkomat InPost - 12,99 PLN

Kurier InPost 

  • paczka standardowa - 14,99 PLN
  • paczka niestandardowa - 39,99 PLN

Kurier (meble bambusowe)

  • paczka ponadgabarytowa - od 90 do 149 PLN za sztukę

* Paczką niestandardową będzie wysyłany Dywan VOATAVO.

Czas dostawy

Według InPost deklarowany termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania. Jeżeli mowa o meblach bambusowych może to potrwać do 3 tygodni.

Darmowa dostawa

Może się zdarzyć, że wysyłka ze Sklepu NAMANA będzie darmowa. Czasami wymogiem będzie przekroczenie konkretnej wartości koszyka, a czasami po prostu tak będzie :) Z pewnością będziemy o tym informować na naszym Instagramie @namana.madagascar

 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytanka śmiało pisz lub dzwoń do nas! Jesteśmy NAMANA - zawsze postaramy się pomóc.

kontakt@namana.pl
(+48) 664 347 474