Szykujesz przyjęcie, ślub, wesele? Wynajmij nasze produkty!

Szykujesz przyjęcie, ślub, wesele? Wynajmij nasze produkty!

Sezon ślubny trwa w najlepsze! Śluby plenerowe, na plaży, na łące i te tradycyjne w kościołach i urzędach. A wszystkie dekoracje są takie piękne. Od dekoracyjnego stołu Państwa Młodych, przez najmniejsze szczegóły akcesoriów stołowych, podkładek i winietek, aż po klimatyczne i nastrojowe strefy wypoczynku dla gości na świeżym powietrzu.

O ślubie i przyjęciu weselnym jak z obrazka (czyt. z Pinteresta) marzy wielu, jednak wynajęcie wedding plannera czy dekoratora nie mało kosztuje.. Sama coś o tym wiem, bo trzy lata temu stałam przed tym dylematem. Chciałam, aby nasze przyjęcie weselne było magiczne i pięknie udekorowane, jednak sięganie po usługi specjalisty było zdecydowanie poza naszym budżetem. Dlatego wszystkie dekoracje przygotowałam własnoręcznie, a w magiczny poranek WIELKIEGO DNIA zamiast zrelaksować się i szykować do ceremonii, wraz z najbliższymi pojechaliśmy dekorować naszą karczmę weselną. Miało być rustykalnie, bo wesele było w leśnej osadzie i się udało. Tak jak to sobie zaplanowałam. Jednak tyle stresu co się najadłam to moje! 😅😅😅

Więc jeśli jeszcze się zastanawiasz czy zainwestować w dekoratora wesel, który odciąży Twoje zmartwienia jednocześnie naginając budżet czy zająć się wszystkim osobiście, łącznie ze zbijaniem ołtarza, co może kosztować Cię podkrążonymi oczami i kilkoma nowymi siwymi włosami, może warto rozważyć trzecią opcję?

Wynajęcie gotowych mebli, oświetlenia i akcesoriów, które klimatycznie udekorują Twoje przyjęcie, jednak bez naginania budżetu. Nie musisz kupować, ani tworzyć wszystkiego od podstaw sama. Mamy gotowe rozwiązania, które stworzą klimatyczną strefę chillu na Twoim przyjęciu, przystroją honorowe miejsce państwa młodych boho dodatkami czy stworzą ściankę/ miejsce do zdjęć.

W naszej ofercie znajdziesz bambusowe meble takie jak ławki, które idealnie sprawdzą się podczas ceremonii zaślubin w plenerze lub urozmaicą strefę relaksu dla weselnych gości.

Bambusowe krzesła w kształcie kwiatów będą tworzyć piękne tło za stołem państwa młodych lub mogą służyć jako honorowe miejsca gości. Boho krzesła będą również stanowiły świetny rekwizyt podczas sesji grupowych.

Bambusowe lampy wprowadzą na Twoim przyjęciu nastrojowy klimat, szczególnie w ogrodzie, gdy słońce zajdzie już za horyzont.

   

Wszelkie akcesoria stołowe jak naturalne podkładki, bieżniki czy obrączki na serwetki będą tworzyć harmonijną całość przyjęcia w stylu boho i rustykalnym.

   

Jeśli marzysz o ślubie w naturze, dekoracjach ślubnych w stylu rustykalnym lub boho, nie chcesz wydawać majątku na nowe produkty ani zatrudniać wedding plannera napisz do nas!

W NAMANA możesz wynajmować meble i akcesoria na czas krótkoterminowy. Zawsze jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci w organizacji stref dekoracyjnych. A na terenie Trójmiasta dowóz mebli i dodatków weselnych jest darmowy! Zapraszamy do naszej zakładki WYNAJMIJ i do kontaktu z nami! :)

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.